Nabídka pro firmy a kolektivy

Labská bouda svojí velikostí a vybavením umožňuje i pořádání akcí pro ucelené kolektivy až do cca 80 osob. Samozřejmostí jsou oddělené prostory pro školení, prezentace, rauty či jiné aktivity.

Výborná poloha horského hotelu, jeho prostory a úroveň služeb jsou základními předpoklady pro uspořádání nejrůznějších akcí jako jsou školení, semináře, teambuildingy či sportovně-relaxační kurzy a programy. Okolní nádherná a členitá příroda umožňuje bohaté sportovní či turistické vyžití na jedné z nejznámějších českých bud.

K dispozici je konferenční sál s promítací technikou přibližně pro 100 lidí, pro menší skupinky okolo 30 lidí je vhodné využít salónku přiléhajícího k restauraci s výborným výhledem do Labské rokle.
 
Pro ubytování je možné využít pokoje typu standard nebo turistické pokoje.
 
Na přání samozřejmě připravíme občerstvení a coffee breaky. V naší restauraci si pak pochutnáte na tradičních horských specialitách, domácím pečivu nebo pivu PAROHÁČ, které vyrábíme v našem minipivovaru na Luční boudě.
 
Technické vybavení prostor:
  • bezdrátové připojení k internetu (WiFi free)
  • dataprojektor s propojením na notebook
  • promítací plátno
  • flipchart

Pro zájemce rádi zorganizujeme následující outdoorové aktivity:
  • lavinové kurzy
  • skialpinismus

Kromě firemních akcí je Labská bouda přímo stvořená pro různé sportovní akce a to od jednodenních pobytů až po pobyty týdenní a delší. Naši pracovníci jsou schopni připravit pro váš kolektiv program na míru nebo navrhnout vám možnosti aktivit a výletů nejen v okolí Labské boudy.

Pro Váš vícedenní pobyt na hřebenech Krkonoš můžeme nabídnout i kombinovaný pobyt na Labské a Luční boudě bez nutnosti dalších rezervací. Hlavní výhodou pak je, že se nemusíte během jediného dne vracet zpět a cestu po hřebenech Krkonoš si můžete v klidu vychutnat. Jeden den tak můžete jít po hřebenové trase z Labské boudy na Luční boudu, tam můžete přespat jeden či více nocí, vylézt na Sněžku (východ slunce na Sněžce byl vyhledáván už našimi předky) a poté například podél Bílého Labe sejít do Špindlerova Mlýna a Labskou roklí se vrátit zpět na Labskou boudu.

V celém areálu Labské boudy je
WIFI FREE ZÓNA

Wifi free zóna