První setkání milovníků sněžnic - Inook Fest

Na první setkání milovníků turistiky na sněžnicích se těšte o předvánočním víkendu 21.-23. prosince. Utečte z převánočního shonu, koneckonců dárky seženete klidně i na Štedrý den ráno...

V pátek 21.12.2012 se sejdeme na Luční boudě, kde je od 20:00 koncert Čechomoru. Na sobotu je plánovaný přechod na Labskou boudu. Je to kus cesty, ale kdo se bude cítit, tak si může přidat krásný pohled na východ slunce ze Sněžky. Na Labské boudě je pak připraven Filmový festival zimních sportů od 20:00. O předvánoční neděli můžeme setkání ukončit třeba u nedalekého pramene Labe.

Program se bude postupně doplňovat o přesnější informace, proto doporučujeme stále www.pohora.cz/inook-fest sledovat případné aktualizace.

Ubytování je třeba si individuálně dohodnout. Obě boudy nabízejí několik kategorií ubytování. Jistě si vybere každý. Pro účastníky Inook Festu je sleva 10% na ubytování, žádejte slevu již při rezervaci.
Ubytování lze rezervovat na Luční boudě v pokojích či turistické ubytovně, či také na Labské boudě.

Na koncert Čechomoru bude nutné si k ubytování přikoupit ještě vstupenku na koncert za 390 Kč. Na filmové festivaly pak bude vstupenka za 50 Kč.

Na předvánoční INOOK fest se vydá takřka celá redakce Pohora.cz a HedvabnaStezka.cz. Rádi vás poznáme a těšíme se i na Vás!

Další setkání se uskuteční 25.-27. ledna a 22.-23. února 2013. Podrobnější informace k těmto termínům včas doplníme.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se zeptat na info@inook.cz.

Upozorňujeme, že přechod je Vaší individuální záležitostí a je zcela na Vaše vlastní nebezpečí. Je fyzicky velice náročný a jen pro zkušené a vybavené.

  • logo_hannah_2_200x63.png